+48 510 235 765 biuro@clean-pro.com.pl

Poszukujemy firmy sprzątającej i chcemy, aby była ona profesjonalna – zapewniała kompleksowość i jakość usług, a przy tym nie odstraszała cena jej usług? Jeśli tak, powinniśmy wiedzieć, co ocenić przed jej wyborem. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę. Oto nasze wskazówki.

Profesjonalne serwisy sprzątające są coraz częściej poszukiwane, zarówno przez osoby prywatne, jak i firmy. To nie dziwi, bo oferowane przez nie usługi pomagają utrzymać każde miejsce w należytym porządku. To szczególnie istotne dla osób, które nie mają na co dzień czasu, by przeznaczyć na sprzątanie odpowiednią ilość czasu, nie mówiąc już o terenach firmowych wymagających szczególnej opieki w zakresie czystości. Zdecydowanie warto zdecydować się na współpracę z firmą sprzątającą, uwzględniając jednak wcześniej najważniejsze czynniki. O jakich trzeba wspomnieć?

Profesjonalizm w każdym calu

Absolutną podstawą i znakiem rozpoznawczym każdej profesjonalnej firmy jest przeszkolona, doświadczona ekipa dysponująca specjalistycznymi środkami czystości i sprzętem do czyszczenia powierzchni. Nie może tu być mowy o żadnych półśrodkach, zarówno gdy mowa o osobach realizujących zlecenie, jak i używanych przez nich preparatów oraz sprzętów. Pracownicy muszą też wiedzieć, jakie środki w danej sytuacji użyć, aby były najbardziej skuteczne i nie powodowały ryzyka uszkodzeń (np. powierzchni).

OC – na wypadek źle wykonanej pracy

Uwzględniając ewentualne zniszczenia przez źle wykonaną pracę, profesjonalna firma sprzątająca powinna zabezpieczyć się na taką ewentualność, wykupując dla swoich pracowników ubezpieczenie OC. Świadczy to bardzo dobrze o serwisie sprzątającym, jako o marce, która rzetelnie podchodzi do swoich zadań i poważnie traktuje swoich klientów.

Wszystko o czasie

Niezwykle ważna jest dyspozycyjność i terminowość. Każdy klient chce mieć pewność, że usługa sprzątania zostanie wykonana w ustalonym terminie, bez żadnych nagłych zmian i innych komplikacji.

Kompleksowość usług – dlaczego to tak ważne?

Zwracajmy uwagę na kompleksowość oferowanych usług, wybierając firmę, która poza standardowymi pracami porządkowymi, zapewnia też inne specjalne usługi, na przykład sprzątanie po remontach czy pracach budowlanych. Warto mieć dostęp do sprawdzonej marki – nie tylko, gdy mowa o regularnych zadaniach porządkowych, ale i nagłych, niespodziewanych.

Kontakt z klientem – łatwy i dobry przez cały czas

Liczy się dobry i łatwy kontakt z klientem. Powinien taki być nie tylko, gdy składamy zamówienie, ale przez cały czas współpracy.

Czy dojazd jest darmowy?

Oceńmy też, jak wygląda sprawa z dojazdem – czy dojazd jest płatny, a jak tak, to ile to kosztuje i czy nam się opłaca. Warto szukać serwisu w bliskim sąsiedztwie, bo często takie podmioty zapewniają darmowy dojazd.

Pamiętajmy więc, by przed wyborem serwisu sprzątającego ocenić wymienione powyżej czynniki. Pozwoli nam to zweryfikować, z jak profesjonalną firmą mamy do czynienia.

ul. Z. Frydrychowicza 7
(korespondencje)
85-796 Bydgoszcz
NIP: 1181807154

Zadzwoń teraz!
+48 510 235 765