+48 510 235 765 biuro@clean-pro.com.pl

Jeżeli chcemy na bieżąco utrzymać czystość w biurze lub gabinecie, powierzmy ją wyspecjalizowanej firmie sprzątającej. Czyste oraz pachnące biuro i gabinet zawsze będzie kojarzyło się z dobrym wizerunkiem firmy. Pracownicy pracujący w pomieszczeniach wolnych od kurzu, pleśni i grzybów z przyjemnością będą wykonywać powierzone im obowiązki. Właśnie dlatego jest bardzo ważne codzienne sprzątanie. W internecie mamy całą gamę ogłoszeń firm sprzątających, z których możemy wybrać ofertę dla siebie lub z polecenia innych osób, które już z takich firm korzystają. To jak często ma być sprzątane biuro klient uzgadnia z firmą sprzątającą, wybierając ofertę odpowiednią do swoich potrzeb. Musimy pamiętać, że w pomieszczeniach sprzątanych codziennie zawsze będzie panował ład i porządek. Firma, która będzie zajmowała się utrzymaniem porządku doradzi nam jak często i jakie usługi należałoby przeprowadzić w biurze lub gabinecie. Przed podjęciem współpracy z firmą sprzątającą należy poprosić o ofertę usług i określić warunki, obowiązki oraz cenę za usługi.

Ile razy w tygodniu sprzątać?

Wybierając ofertę ze sprzątaniem pięć razy w tygodniu musimy uwzględnić fakt, że wykładzina dywanowa wymaga codziennego odkurzania, podłogi lub posadzki zmywalne powinny także być umyte codziennie, szczególnie w okresie jesienno zimowym. Codziennie powinien być przecierany przez obsługę sprzątającą osadzający się kurz na biurkach i meblach. Pracownicy sprzątający dbają o regularne mycie okien, jak również o czystość toalet i pomieszczeń socjalnych.

Opcja sprzątania biura trzy razy w tygodniu będzie wymagała większej organizacji ze względu na gromadzący się brud i kurz. Sprzątanie biur to nie tylko usługi standardowe wykonywane codziennie, musimy uwzględnić usługi dodatkowe. W skład usług dodatkowych wchodzi czyszczenie lamp wiszących, obudowy kamer lub czujników, instalacja wentylacji, klimatyzatory, elementy konstrukcyjne w biurach z wnętrzami w stylu loftowym oraz umycie lub odkurzenie żaluzji, czyszczenie wykładzin dywanowych i pranie mebli tapicerowanych, jeżeli znajdują się w biurze lub gabinecie.

W co powinna być zaopatrzona firma sprzątająca?

Sprzątanie biur i gabinetów odbywa się przy użyciu profesjonalnego sprzętu czyszczącego, myjącego i impregnującego zapewniając doskonałe efekty. Do sprzątania są używane najwyższej jakości środki czystości, które gwarantują skuteczne czyszczenie. Do dezynfekcji pomieszczeń wykorzystuje się najnowocześniejszych metod zwalczania zarazków chorobotwórczych z zachowaniem szczególnej ostrożności.

Firmy sprzątające w swojej ofercie mają również ozonowanie pomieszczeń. Coraz częściej właściciele firm korzystają z ozonowania, które usuwa przykre zapachy, oczyszcza powietrze z grzybów i bakterii.

Sprzątanie gabinetów lekarskich i zabiegowych odbywa się z zachowaniem szczególnego zaangażowania. W takich pomieszczeniach używane są szczególne środki dezynfekujące. Osoba sprzątająca musi mieć zapewnione bezpieczeństwo i przestrzegać wytycznych, oraz posiadać na sobie profesjonalny strój roboczy. Środki używane do sprzątania gabinetów lekarskich i zabiegowych muszą mieć atest PZH lub być zatwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia do stosowania w pomieszczeniach medycznych.

ul. Z. Frydrychowicza 7
(korespondencje)
85-796 Bydgoszcz
NIP: 1181807154

Zadzwoń teraz!
+48 510 235 765