+48 510 235 765 biuro@clean-pro.com.pl

Usługi sprzątające


Usługi dla firm


Nasza firma Pro Clean realizuje regularne sprzątanie biur, pomieszczeń i obiektów firmowych, a w tym również hal magazynowych i przemysłowych. Cenimy czas i komfort, dlatego z każdym klientem przed rozpoczęciem prac ustalamy niezbędny harmonogram dotyczący częstotliwości usług, terminu realizacji, systemu pracy czy innych indywidualnych czynników.

Zakres naszych dodatkowych usług pozwala na zapewnienie profesjonalnego i kompleksowego podejścia do sprzątania. Dzięki temu elastycznie możemy dobrać poszczególne elementy składające się na całościową ofertę sprzątanie wnętrz biur, obiektów czy hal. Jeśli chcesz uzyskać wycenę naszych prac – skontaktuj się bezpośrednio z nami poprzez e-mail lub telefon.

Usługi dla placówek oświatowych i administracji publicznej


Doświadczenie i profesjonalizm naszej firmy sprzątającej niejednokrotnie udowodniły wysoki standard realizacji usług. Zwłaszcza w miejscach, gdzie wymagana jest najwyższa staranność i szczególna troska. W tych miejscach przebywają dorośli, ale również dzieci, w związku z czym wymagane jest zapewnienia warunków higienicznych. Wykorzystując najwyższej jakości środki czyszczące sprawdzonych i renomowanych producentów możemy zapewnić profesjonalną realizację usługi sprzątania skierowaną między innymi do szkół, przedszkoli, placówek oświatowych czy administracji publicznej.

Usługi dla obiektów sportowych


Naszej firmie sprzątającej Pro Clean możecie powierzyć sprzątanie obiektów sportowych – pływalnie, hale czy pomieszczenia sportowe. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy ofertę do potrzeb Klientów. Sprzątanie i czyszczenie realizujemy wykorzystując nowoczesny sprzęt i akcesoria, sprawdzone środki czyszczące najwyższej jakości. Nasza kadra ekspertów gotowa jest do realizacji usług – masz pytania, zadzwoń do nas!

Przykładowe prace


Czyszczenie i pielęgnację podłóg

Odkurzanie wykładzin

Utrzymaniem czystości podłóg

Mycie okien, przeszkleń i drzwi

Czyszczeniem linii produkcyjnych

Mycie dodatkowego wyposażenia

Usuwanie plam po płynach

Mycie wyposażenia obiektu

Opróżnianie koszy na śmieci

Oferta skierowana do


Obiektów handlowych i usługowych

Pływalni i basenów

Hoteli i pensjonatów

Wspólnot mieszkaniowych

Biur, firm i gabinetów

Obiektów edukacyjnych i oświatowych

Profesjonalny sprzęt

  • » Nowoczesny park maszyn
  • » Specjalistyczna chemia
  • » Najlepsze środki czystości

Rzetelny personel

  • » Wysokie kwalifikacje
  • » Staranność i terminowość

Konkurencyjne ceny

  • Zależne od:
  • » Wielkości obiektu
  • » Zakresu czynności
  • » Częstotliwości usługi

ul. Z. Frydrychowicza 7
(korespondencje)
85-796 Bydgoszcz
NIP: 1181807154

Zadzwoń teraz!
+48 510 235 765