+48 510 235 765 biuro@clean-pro.com.pl

Mycie dachów i elewacji


Istotny element budynku to dach, który jest najbardziej narażony na działanie warunków pogodowych takich jak deszcz, śnieg czy kurz oraz zanieczyszczenia biologiczne takie jak porastający mech czy różnego rodzaju porosty oraz osad z kominów. Wszystkie te czynniki przyczyniają się do zabrudzenia zewnętrznej warstwy dachu i powodują również nieestetyczny wygląd. Zielonkawy osad z mchu oraz smugi z komina psują wygląd i stylistykę nie tylko dachu ale całego budynku. Proces ten może doprowadzić do powstawania wilgoci i korozji dachu, dlatego należy temu zapobiec dbając o jego regularne oczyszczanie.

efekt czyszczenia kostki
mycie dachów

Dbając o czystość powierzchni zewnętrznej dachu uzyskamy dodatkowo bardzo dobry efekt estetyczny budynku, ponieważ bez regularnego czyszczenia nawet najlepszej jakości pokrycie dachowe straci swój elegancki wygląd. Niezależnie od tego czy pokrycie dachowe jest wykonane z dachówki ceramicznej lub betonowej, blachy czy gontu bitumicznego powinno być regularnie czyszczone dla zachowania długotrwałości w użytkowaniu.

Mycie dachu przeprowadzamy niezależnie od rodzaju powierzchni czy kąta jego nachylenia oraz wysokości budynku. Profesjonalną usługę wykonujemy za pomocą nowoczesnych technik. Podnośnik koszowy umożliwia nam na dotarcie do trudniej dostępnych miejsc dachu, tam gdzie jest to potrzebne wykonujemy nasze usługi techniką alpinistyczną bez korzystania z rusztowań, dzięki temu prace wykonujemy w krótszym czasie jednocześnie zmniejszając uciążliwość świadczonej usługi. Nasze usługi wykonujemy profesjonalnie wykorzystując najnowocześniejsze technologie, przywiązujemy istotną wagę do przestrzegania zasad i przepisów bezpieczeństwa BHP. Do mycia dachu używany nowoczesnych detergentów przy jednoczesnym zastosowaniu myjki ciśnieniowej. Czas w jakim wykonujemy naszą usługę zależy od rodzaju pokrycia dachu, jego wielkości, kąta nachylenia, stanu zabrudzenia oraz lokalizacji budynku.

Jeżeli mycie dachu nie jest przeprowadzane regularnie to gromadzący się przez wiele lat osad jak i zanieczyszczenia biologiczne będą trudne do usunięcia. Dlatego cykliczne mycie dachu jak i czyszczenie rynien powinniśmy przeprowadzać raz na kilka lat.

Profesjonalny sprzęt

  • » Nowoczesny park maszyn
  • » Specjalistyczna chemia
  • » Najlepsze środki czystości

Rzetelny personel

  • » Wysokie kwalifikacje
  • » Staranność i terminowość

Konkurencyjne ceny

  • Zależne od:
  • » Wielkości obiektu
  • » Zakresu czynności
  • » Częstotliwości usługi

ul. Z. Frydrychowicza 7
(korespondencje)
85-796 Bydgoszcz
NIP: 1181807154

Zadzwoń teraz!
+48 510 235 765